Kibice AC Milanu mają przyśpiewkę na cześć Krzysztofa Piątka! [WIDEO]

Za nami mecz ćwierćfinału Pucharu Włoch pomiędzy AC Milanem a Napoli. Pojedynek ten wywołał sporo emocji również wśród polskich kibiców i jak się okazało, nie mogą oni czuć się zawiedzeni.

 

Zmagania Milanu z Napoli określane były nawet „polskim meczem” we Włoszech, ze względu na fakt, iż w Napoli grają Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, natomiast w barwach AC Milan miał okazję zagrać po raz pierwszy od początku spotkania Krzysztof Piątek.

 

To właśnie ten, jeszcze przed rokiem grający w Cracovii napastnik jest obecnie liderem strzelców Serie A, na co zapracował występami w Genoa. We wtorkowy wieczór udowodnił, że także podczas wypożyczenia do Mediolanu nie zamierza on zwalniać tempa. W wygranym przez Milan 2-0 meczu z Napoli, Krzysztof Piątek zdobył obydwie bramki dające zwycięstwo. W dodatku były to gole urodziwe dla oczu kibiców.

 

Oczywiście także włoscy kibice AC Milan są zachwyceni występem Polaka. W internecie pojawiło się nagranie ze stadionu, na którym usłyszeć można przyśpiewkę na cześć piłkarza. Fani Milanu naśladują w niej wystrzały z pistoletu, podobnie jak robi to z reguły Piątek po zdobyciu bramki.

 

 

 

Źródło: Facebook/@Sportpl

Fot.: Wikimedia Commons

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat