Istna furia Pakistańczyków! Demonstrują na ulicach, bawią się w wieszanie [WIDEO]

Oto przykład prawdziwego wychowywania małych dzieci na potwory. Sprawa skazanej na śmierć chrześcijanki Asi Bibi doprowadza Pakistańczyków do szaleństwa!

 

Odkąd Sąd Najwyższy uniewinnił skazaną na śmierć chrześcijankę Asię Bibi, atmosfera w kraju staje się coraz bardziej napięta. Przez ulice miast przetaczają się liczne demonstracje muzułmanów, w parlamencie mają miejsce bójki, a w internecie hula nagranie pokazujące jak najmłodsi obywatele Pakistanu bawią się w wieszanie Asi.

 

Kobieta 8 lat spędziła za pakistańskimi kratkami po tym, jak została skazana na karę śmierci za „obrazę” muzułmanów. Jak podają źródła, kobieta zaczerpnęła wody z tej samej studni co muzułmanie mimo, iż jest chrześcijanką. W odpowiedzi na interwencję koleżanek (które były świadkiem zdarzenia), że powinna przejść na islam, odrzekła „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzechy świata. A co zrobił Mahomet dla ludzi?”. Zaraz po wypowiedzeniu danych słów, Asia Bibi została poturbowana i uciekła z miejsca zdarzenia.

 

Teraz Sąd Najwyższy uniewinnił kobietę, co spotkało się z ogromnym oburzeniem i protestem wśród wyznawców islamu, którzy żądają jej uśmiercenia. Reprezentujący ją prawnik Saif-ul-Malook przez trzy dni musiał ukrywać się w holenderskiej ambasadzie, aż w końcu został przetransportowany samolotem do Hagi.

 

W parlamencie doszło do bójki pomiędzy politykami rządzącej partii, a opozycji. Ci drudzy zarzucają rządowi tchórzostwo i ustępowanie islamistom – politycy mieli pójść na rękę muzułmanom i zakazać katoliczce podroży do czasu podjęcia przez aż Sąd Najwyższy ostatecznej decyzji.

 

W internecie krąży wideo pokazujące jak muzułmańskie dzieci zabawiają się w wieszanie kobiety, tym samym domagając się śmierci chrześcijanki.

 

 

 

 

Źródło: nczas.com; twitter.com – @SafaiDarya; youtube.com – Guardian News, Public News
Fot.: nczas.com/YouTube
EM
Komentarze

Kraj

Świat