Homolobby domaga się zalegalizowania związków homoseksualnych w Irlandii Północnej

Jak pisze portal pch24.pl, ponad trzydzieści międzynarodowych korporacji podpisało list domagający się legalizacji homozwiązków w Irlandii Północnej. Wśród nich znalazły się takie firmy jak Coca-Cola, IBM oraz Axiom.

Rząd Irlandii Północnej mierzy się z coraz większym naciskiem homoseksualnej międzynarodówki lobbystycznej. Pod listem napisanym przez Amnesty International UK, domagającym się legalizacji związków homoseksualnych podpisało się trzydziestu przedstawicieli międzynarodowych firm. Znalazły się wśród nich takie marki jak Coca-Cola czy IBM.

„Różnorodne, patrzące przed siebie społeczeństwo jest podstawowym czynnikiem potrzebnym do powstania żywej, konkurencyjnej gospodarki i świetlanej przyszłości Irlandii Północnej” – zaznaczono w liście. „Bez pełnej akceptacji związków jednopłciowych, nie będzie możliwe przyciągnięcie kolejnych utalentowanych ludzi” – powiedział dyrektor „Projektu Tęcza”, John O’Doherty. Według niego legalizacja homozwiązków ma być idealnym lekarstwem na problem drenażu mózgów, mocno dotykający północną Irlandię.

Zarówno Wielka Brytania jak i Republika Irlandii uznały już homozwiązki jako w pełni legalne. Oświadczenie korporacji jest częścią międzynarodowej presji wywieranej na Irlandię Północną, aby i w tym kraju było podobnie. Najnowsze sondaże pokazują, że aż 76 procent społeczeństwa opowiada się za legalizacją homozwiązków.

Źródło: magnapolonia.org, pch24.pl
fot. Wikipedia Commons
Komentarze

Kraj

Świat