Hitler był biseksualistą i sadomasochistą? Wyciekł tajny raport wywiadu

Na jaw wyszedł amerykański raport wywiadu napisany w 1943r. dla prezydenta Franklina Delano Roosevelta przez antropologa Henry’ego Fielda, wybranego członka specjalnego wywiadu Białego Domu, który za zadanie miał znaleźć i sprawdzić wszelkie informacje na temat nazistowskich władz, w tym samego Adolfa Hitlera.

 

Według dokumentu, w latach 1910 – 1913 Hitler pomieszkiwał w hostelu na Meldemannstrasse w Birgittenau w Wiedniu, który słynął z możliwości spotkania w nim mężczyzn lubiących „homoseksualne przyjemności”.
Stwierdzono także, że dowódca III Rzeszy był seksualnie pociągający dla swojego zastępcy Rudolfa Hessa.

 

W raporcie sporządzono notatki biograficzne Hitlera, obejmujące wszystko od dzieciństwa i edukacji po dietę, ulubioną muzykę, seksualność i „technikę tworzenia mowy”. Zawierają także analizę zachowania Hitlera jako malarza we wczesnych latach jego życia.

 

Informacje na temat seksualności dyktatora Niemiec dostarczył Ernst Sedgwick Hanfstaengl, będący jego bliskim przyjacielem i powiernikiem w latach dwudziestych i trzydziestych, który ostatecznie stracił zaufanie u Hitlera i nazistowskiego przywództwa i uciekł do Wielkiej Brytanii, a następnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął pracę dla prezydenta Roosevelta, przekazując informacje dotyczące setek nazistów na najwyższej pozycji.

 

Na końcu rozdziału dotyczącego orientacji seksualnej Hitlera, Field pisze: „Jego życie seksualne jest podwójne tak jak jego polityczne poglądy. On jest zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny; on jest zarówno socjalistą, jak i gorliwym nacjonalistą; zarówno mężczyzną, jak i kobietą”.

 

Źródło: nczas.com
Fot.: Wikipedia
EM
Komentarze

Kraj

Świat