HIT! Chciał dokonać napadu, ale broń przejęła ekspedientka! [WIDEO]

Ten krótki film może stać się hitem internetu. Wielu ludzi komentujących go jest rozbawionych tym jak kuriozalnie wygląda cała sytuacja, która została zarejestrowana.

 

Zdarzenie miało miejsce w sklepie z e-papierosami. Na nagranym filmie, pochodzącym z kamer monitoringu widzimy jak mężczyzna odważnym krokiem wchodzi do środka budynku, aby dokonać napadu. Jednak w momencie, kiedy już wyciąga pistolet przed ekspedientką, dzieje się coś co krzyżuje kompletnie plany przestępcy.

 

Broń wypadła mu bowiem z rąk i spadła po drugiej stronie biurka, obok kobiety sprzedającej w tamtym miejscu. Z początku ona sama wygląda na przerażoną tym co się dzieje, jednak dosyć trzeźwo i szybko reaguje, podnosząc broń z podłogi.

 

Ta zmiana sytuacji spowodowała, że pomimo początkowych prób agresora, aby przejść przez ladę i odzyskać pistolet, w pewnym momencie to on decyduje się na ucieczkę, a cała próba napadu idzie w kilkanaście sekund na nic.

 

Poniżej prezentujemy nagranie prezentujące to zdarzenie. Jest to z pewnością też lekcja, aby zachowywać standardy bezpieczeństwa w czasie pracy z klientami.

 

 

 

Źródło: Facebook/@uniladmag

 

 
Komentarze

Kraj

Świat