Fenomenalny chłopczyk! Jego samodzielność pomimo niepełnosprawności zadziwia! [WIDEO]

W codziennym życiu często zdarza nam się narzekać. W obecnych zabieganych czasach wiele razy usłyszeć można o zmęczeniu, przepracowaniu czy też depresji i braku sił do podejmowania się kolejnych inicjatyw lub obowiązków. Obecnie żyjemy zazwyczaj w wyjątkowo szybkim tempie, a stres jest naszym towarzyszem w tak dużym stopniu, że takim westchnieniom nawet ciężko się dziwić. Są jednak osoby, które swoją postawą i determinacją potrafią zmotywować.

 

Przykładem człowieka z taką siłą jest pewien mały bohater, z którym nagranie ostatnio krąży po sieci i zyskuje popularność wśród poruszonych, ale przy tym pełnych podziwu internautów.

 

W internecie można obejrzeć bowiem krótki filmik, na którym widzimy jak mały chłopczyk… samodzielnie zakłada sobie protezę nogi. Jego samodzielność oraz cierpliwość, z pewnością potrafią dodać siły psychicznej w chwilach słabości.

 

Nagraniem podzielił się za pośrednictwem Facebooka poseł Adam Andruszkiewicz. Wiele osób zgodnie uważa, że wielu mogło by się od tego dziecka nauczyć wytrwałości, a także tego jak radzić sobie samemu wbrew przeciwnościom losu.

 

 

– Dlatego pod niektórymi względami to ‚dorośli’ powinni brać przykład z najmłodszych tylko dlatego żeby sobie przypomnieć jak bardzo świat nas zmienia. Często zapominamy kim tak naprawde jesteśmy i co jest w życiu najwazniejsze – napisał pod materiałem jeden z użytkowników portalu.

 

– Musimy tak jak on mimo lekkiego niedowładu-zranienia przywdziać ,, nowe buty” aby nadal iść obraną drogą, ale już bez potykania – z jeszcze pewniejszym i bardziej stabilnym krokiem… – skomentował inny z internautów.

 

 

Źródło: Facebook/@andruszkiewicz.blog

 

MB

 

 
Komentarze

Kraj

Świat