Dramat Kazimierza Marcinkiewicza. Zostanie bez grosza

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz właśnie stracił mieszkanie na warszawskiej Ochocie, a to wszystko przez wysokie kwoty alimentów na rzecz byłej małżonki.

 

Niedawno dziennikarze SE.pl dotarli do informacji o byłym premierze, który miał stracić mieszkanie zamieszkiwane przez niego i byłą żonę Isabel Marcinkiewicz.

 

Według medialnych informacji, komornik zajął 70-metrowe mieszkanie w apartamentowcu na Ochocie i już w najbliższym czasie rozpocznie się proces jego licytacji. Wcześniej była żona Marcinkiewicza otrzymywała całość dochodu z wynajmu lokalu, jednak to nie wystarczało na pokrycie zasądzonych alimentów.

 

Jak mówi Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz: „Mam informację od prawnika, potwierdzającą wszczęcie egzekucji z dniem 18 marca”.

 

Izabela kilka miesięcy temu złożyła zawiadomienie do prokuratury ws. uporczywego uchylania się od płacenia alimentów. Według informacji udzielonych przez byłą żonę premiera, Kazimierz ma obowiązek miesięcznych wpłat w wysokości 4 tysięcy złotych.

 

Polityk jednak nie wykonuje przelewów co doprowadziło do wielotysięcznego długu. Nieoficjalnie mówi się o kwocie przekraczającej już 100 tysięcy złotych.

 

Źródło: nczas.com
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat