Cejrowski kontrowersyjnie o pedofilli w kościele

Dziennikarz Wojciech Cejrowski, znany wszystkim min. z programu podróżniczego
„Boso przez świat” dosadnie skomentował dyskusję na temat pedofilii w kościele, publikując na Facebooku kontrowersyjny wpis.

 

W filmie Wojciecha Smarzowskiego „Kler” poruszane są budzące kontrowersje tematy takie jak pedofilia w Kościele, a także chciwość i zakłamanie polskich duchownych, lubiących towarzystwo płci pięknej i alkoholu. Na temat całej twórczości zdanie wyraził Wojciech Cejrowski, dziennikarz, fotograf i podróżnik.

 

– „Katole bojkotują #Kler bo nie chcą debaty o pedofilii.” Ha, ha, ha. Gdy do Polski przyjeżdżali wykładowcy na debaty w tej sprawie, to im odwoływano wykłady i nie wpuszczano na uczelnie… Katole organizowali debaty, lewactwo blokowało – komentuje jedną z tez, jakie ukazały się po premierze filmu.

 

– Debata o pedofilii? Proszę bardzo, ale ten post będzie kasowany przez lewactwo kontrolujące Internet. Oni nie lubią faktów. Zestawienie danych z policji, sądów i więzień wykazało, że najwięcej pedofilów jest wśród nauczycieli, a nie wśród duchownych. Czyli… dzieci są statystycznie bezpieczniejsze na plebanii niż w szkole – dodaje.

 

Cejrowski uważa też, że problem wysokiego wskaźnika pedofilii nie leży w noszeniu sutanny, a w homoseksualiźmie.

 

– Największe badanie naukowe „skandalu pedofilskiego w kościele amerykańskim” – John Jay Study (uznawane przez prawicę i lewicę, cytowane równie często przez Fox News, co przez CNN) – wykazało, że prawie wszystkie ofiary księży to chłopcy. Najczęściej mieliśmy do czynienia z relacją księdza-zboczeńca (często młodego) z nastolatkiem – pisze dalej dziennikarz. Zauważa, że był to skandal dotyczący homoseksualizmu, a nie pedofilii, gdyż „kler rzadko brał się za nieletnie dziewczynki”.

 

– Ze statystyk policyjnych, sądowych i więziennych wynika, że wśród homoseksualistów jest dużo więcej pedofilów niż wśród reszty ludzi – twierdzi Cejrowski podkreślając, że ryzykiem występowania pedofilii nie jest wykonywany zawód czy wykształcenie, a homoseksualizm –
Kto więc w kategorii „pedofile” jest największym zagrożeniem społecznym? Kler? No nie. Homoseksualiści – dodaje.

 

Źródło: www.wykop.pl

Fot.: Wikimedia Commons

EM
Komentarze

Kraj

Świat