Cejrowski dobitnie o problemach w edukacji i dzisiejszych metodach wychowawczych! [WIDEO]

Wojciech Cejrowski w najnowszym Radiowym Przeglądzie Prasy na kanale YouTube zabrał głos w kwestii szkolnictwa.

 

– Szkoły to ja bym wszystkie sprywatyzował, a nie zostawił żadnej państwowej szkoły, no może jakieś tam Akademia Wojskowa, czy coś takiego byśmy chcieli mieć państwowe – mówił Cejrowski dodając, iż „wtedy rodzice sobie wybierają szkołę, w której na przykład jest taki regulamin, że nauczyciel może chlasnąć linijką w łapę”.

 

– Z komitetu rodzicielskiego dostają nauczyciele zezwolenie, rodzice instalują sobie na wszelki wypadek kamerki, żeby mogli sobie na komórkach swoich śledzić czy dziecko prosto siedzi, czy nie i nauczyciel w czasie lekcji może wysłać SMS czy coś takiego: popatrz na swojego ancymona. (…) Ojciec wtedy z korporacji pisze: niech pan podejdzie do niego strzelili go schowanego, bo rozmawiałem z nim już 10 razy, że ma prosto siedzieć i odrabiać lekcje – kontynuuje.

 

Słowa znanego podróżnika skomentował współprowadzący audycję Andrzej Rudnik, który stwierdził, iż propozycje Cejrowskiego są bardzo niepoprawne politycznie. Jak odpowiada dziennikarz, nie ogląda się on na to, co jest poprawne politycznie, a na to, co jest dobre i zdrowe. Jak podkreśla, podobne metody stosowało się przez całe stulecia.

 

Cejrowski zaznacza, że w dzisiejszych czasach zabronione jest nawet stosowanie klapsa dla dziecka. Jak mówi, rodzice darzą miłością swoje dzieci, a jeśli według kogoś naruszają oni zasady, to takimi przypadkami powinny się zająć inne służby takie jak policja czy sąd. – Natomiast wprowadzanie generalnej zasady, że porządny rodzic, który kocha swoje dziecko i wyczerpał inne możliwości w ramach miłości wobec swojego dziecka, uważa, że teraz się należy klaps, taki rodzic jest ubezwłasnowolniony ze względu na jakiś mikroskopijny procent przypadków bydlaków. – kontynuuje i kwituje to faktem, że nie powinno się ograniczać „normalnych” ludzi ze względu na pewny odłamek pseudo rodziców.

 

 

Źródło: nczas.com; YouTube – Wojciech Cejrowski
Fot.: YouTube – Wojciech Cejrowski
EM
Komentarze

Kraj

Świat