By pojechać w podróż marzeń, musiała zostawić chłopaka. Co zrobiła?

Jak podaje fakt.pl, organizatorzy konkursu zadeklarowali, że zapewnią 25-letniej Natalie Otto podróż pełną niezapomnianych wrażeń – skoki ze spadochronem, nurkowanie na Wielkiej Rafie Koralowej i zjazdy na linie w Brisbane. Warunkiem doświadczenia tych wszystkich atrakcji była rozłąka mieszkanki stanu Kansas ze swoim partnerem.

 

 

Jak przyznaje 25-latka „Mój biedny chłopak znalazł się pod ostrzałem pytań z tego powodu. Wszyscy moi przyjaciele chcieli wiedzieć jak czuje się z tym, że ja podróżuję z innym mężczyzną, ale on zdecydował, że będzie mnie wspierał”.

 

 

Natalie Otto powiedziała, że jej chłopak Callum Hulst zgodził się na wyjazd, bo chciał, żeby jego ukochana spełniała swoje marzenia. Dziewczyna wsiadła więc do luksusowego campera z nowo poznanym mężczyzną – Tomem Cunninghamem i rozpoczęła zwiedzanie Australii. Wszystkie atrakcje, jakie zapewnili jej organizatorzy, kosztowały 25 tysięcy dolarów, czyli równowartość około 94 tysięcy złotych.

 

 

Organizatorzy wydarzenia – przedstawiciele aplikacji dla podróżników Travello – po powrocie z trwającej pięć tygodni wycieczki, zapytali parę, czy między nimi zaiskrzyło. „Gdyby była wolna, zaprosiłbym ją na randkę zaraz po powrocie” przyznał Tom Cunningham i dodał, że  zostali dobrymi przyjaciółmi.

 

 

https://www.instagram.com/p/BrL7dLZhoca/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

Źródło: fakt.pl, instagram.com
fot. instagram.com
LS

 
Komentarze

Kraj

Świat