„Big Brother” wrócił na anteny. Sprawdź ile zarabiają jego uczestnicy!

Uczestnicy wznowionego przez TVN7 reality show znanego jako „Big Brother” otrzymują wynagrodzenie za uczestnictwo w programie. Sprawdź ile dostają!

 

Monika Goździalska, uczestniczka kilku edycji „Big Brothera” wyjawiła publicznie, ile zarabiają uczestnicy programu. Występowała ona w 3 edycji reality show, pojawiła się również w 5 edycji, w której uczestnikami były gwiazdy.

 

„Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tysiące złotychy za tydzień. Jak byliśmy w „Big Brotherze” z gwiazdami, to płacono kilkanaście tysięcy tygodniowo” – powiedziała Goździalska.

 

I dodała „Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, ponieważ zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę”.

 

Monika Goździalska jednak szybko zakończyła przygodę z „Wielkim Bratem”. Z powodu choroby dziecka zrezygnowała z programu zanim rozpoczęły się eliminacje.

 

Według informacji wp.pl, uczestnicy obecnej edycji otrzymują wynagrodzenie, które wynosi 50 złotych za dzień.

 

Źródło: nczas.com
fot. youtube.com
LS
Komentarze

Kraj

Świat