„Betlejem w Polsce” – największa charytatywna trasa koncertowa w Polsce

Jak dobrze i mądrze pomagać? My wiemy. Dlatego wspieramy akcję  „Betlejem w Polsce” – największą charytatywną trasę koncertową w naszym kraju.

W jej ramach wystąpią m.in. Antonina Krzysztoń, Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Bovska, Kasia Moś, Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska.

Poniżej teledysk promujący trasę pt. „JAK W BETLEJEM”. Autorem słów i muzyki jest Mateusz Mate.O Otremba, producentem Adam Guzdek, produkcją  muzyczną zajął się Jan Smoczyński. Całość wyreżyserowali  Sylwia i Jan Smoczyński.

Dochód ze sprzedaży biletów oraz płyty „Betlejem w Polsce. Live” zostanie przeznaczony na akcję Ambasador Miłosierdzia.  Uczestnicząc w jednym z koncertów, dzielimy się dobrem z drugim człowiekiem. Kup bilet – zostań Ambasadorem Miłosierdzia!

Album stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem. Dochód z trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2018/2019 oraz sprzedaży albumu ”Jak w Betlejem. Live”  jest przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących. Kupując bilet lub płytę „Jak w Betlejem”, pomagasz!

GRAMY I POMAGAMY! KUP PŁYTĘ i BILET na www.betlejemwpolsce.pl

 

/red./

 

 
Komentarze

Kraj

Świat