Atak z użyciem broni na Dolnym Śląsku!

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w województwie dolnośląskim, a dokładniej na terenie miejscowości Obiszów. Jedna osoba została ranna po oddaniu strzału z broni palnej przez agresora.

 

Sytuacja miała miejsce kilka minut przed godziną 17:00, kiedy grupa napastników zaatakować miała dwoje innych osób idących jedną z ulic. Jeden z agresorów oddał strzał. Jak przekazał portal NewsLubuski.pl, według relacji świadków zdarzenia, napastników było łącznie troje. Po ataku mieli oni uciec z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku.

 

Pojazd, którym podejrzani oddalili się z miejsca zdarzenia to zdaniem świadków bus na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Osoba, która została ranna to 30-latek. Został on przewieziony z raną postrzałową głowy do szpitala. Jego życiu ma na szczęście nie zagrażać niebezpieczeństwo.

 

– Policjanci nieustannie wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ustalają oni napastników oraz działają w kierunku ich zatrzymania – powiedział dla portalu NewsLubuski.pl asp. szt. Paweł Petrykowski, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

 

Źródło: NewsLubuski.pl ; wp.pl

Fot.: Flickr
Komentarze

Kraj

Świat