Atak nożownika na Śląsku!

O sprawie poinformował portal rmf24.pl. Sytuacja miała miejsce na terenie Sosnowca. Niestety w wyniku tego zajścia, jedna osoba straciła życie.

 

Tragedia rozegrała się na ulicy Wojska Polskiego. Tam właśnie, napastnik zaatakował 62-letnią kobietę. Napastnik podszedł do niej i zadał jej przy użyciu noża co najmniej kilka ciosów. 62-latka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Wcześniej podjęto akcję reanimacyjną jeszcze na ul. Wojska Polskiego, następnie przetransportowano ofiarę agresora do szpitala, jednak to niestety nie pomogło.

 

Nie są jeszcze oficjalnie znane motywy działania mężczyzny. Jak jednak dowiedzieć miał się jeden z reporterów radia RMF FM od jednego z policjantów, sprawca ataku znał wcześniej swoją ofiarę.

 

Napastnik po zaatakowaniu kobiety ostrym narzędziem próbował uciekać. Zatrzymali go funkcjonariusze z wezwanego na miejsce zdarzenia patrolu policji. Zdarzenie miało miejsce w dniu wczorajszym, ale sprawca zostanie przesłuchany najprawdopodobniej dzisiaj, ponieważ miał w organizmie niewielką ilość alkoholu.

 

 

Źródło: rmf24.pl

Fot.: Flickr
Komentarze

Kraj

Świat