Aleksander Kwaśniewski w RMF FM: „Nie piję już wódki” [WIDEO]

Były prezydent Aleksander Kwaśniewki był dzisiaj gościem redaktora Roberta Mazurka w  radiu RMF FM. Wśród poruszanych tematów pojawiły się również te zabawniejsze dla internautów, takie jak memy czy spożywanie alkoholu.

 

Pytany o tworzone memy, których często jest bohaterem, były prezydent stwierdził żartobliwie, że najważniejsze iż o nim się mówi.

 

– Jak mówił Wańkowicz: dobrze czy źle, byle po nazwisku. W tym sensie utrzymuje mnie to przy życiu – odpowiedział pytany przez redaktora Mazurka.

 

Znany z alkoholowych incydentów polityk mówił również o tym, że o ile niektóre tego typu obrazki są dla niego rzeczywiście zabawne, to jednak niektóre są wyrazem chamstwa w jego opinii.

 

– Memy – wszystkie zresztą, nie tylko mnie dotyczące – mają to do siebie, że niektóre są wspaniałe, fantastyczne, z pełnym poczuciem humoru. Inne są średnie, a inne są takie dosyć chamowate mówiąc wprost – wyjaśnił, nie wskazując jednak mema, który rozśmieszył go najbardziej.

 

Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego, martwiąca jest jednolitość tematyczna memów, które nawiązują do jego osoby. Co dla wielu może wydać się zaskakujące, były prezydent stwierdził dziś w wywiadzie dla RMF FM, że nie pije on już wódki. Wyrzekł się również spożywania innych mocnych alkoholi. Sam Robert Mazurek z uśmiechem określił te słowa jako sensacyjne informacje.

 

Redaktor radia nie dawał za wygraną i dopytywał o rodzaj alkoholu, który jednak jest gotów jeszcze spożyć dawny prezydent. Okazało się, że jest to wino.

 

 Jeżeli pan lubi dobre wino to mogę zaprosić – powiedział do swojego rozmówcy Aleksander Kwaśniewski

 

 

Źródło: rmf24.pl ; YouTube/Kotek31V
Komentarze

Kraj

Świat