Wypadek kolumny rządowej. W aucie Beata Szydło!

W Imelinie w województwie śląskim doszło do wypadku drogowego, w którym udział wzięła kolumna rządowa. Jak ustalili dziennikarze RMF FM, w jednym z pojazdów znajdowała się wicepremier Beata Szydło.

 

Jak poinformowała Służba Ochrony Państwa, w kolizji nie brały udziału inne pojazdy niż te jadące w kolumnie. Później jednak na jaw wyszło, że w zdarzeniu brał też udział pojazd cywilny.

 

Wiceprezes PiS nie doznała żadnych obrażeń. – Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko – napisała na Twitterze po wypadku.

 

 

W miejscowości Imielin na Śląsku, 77-letni kierowca z Bierunia zatrzymał się przed przejściem dla pieszych z zamiarem przepuszczenia jednego z przechodniów. W rozmowie z reporterem RMF FM powiedział, że jechał wolnym tempem i przed przejściem zatrzymał się, aby przepuścić dziecko. W tym momencie poczuł uderzenie w tył auta – to właśnie za nim jechała rządowa kolumna. Kierowca pierwszego pojazdu z kolumny nie zahamował na czas, zaś osobie kierującej drugim autem udało się w porę zatrzymać. Na szczęście nikomu z pasażerów nic się nie stało, jednak uszkodzeniu uległy dwa auta polityków.

 

 

Wicepremier Beata Szydło była dziś jednym z gości zjazdu NSZZ Solidarność, odbywającym się w Częstochowie.

 

Źródło: rmf24.pl
Fot.: flickr.com; Marcin Buczek /RMF FM; Gorąca Linia RMF FM
EM
Komentarze

Kraj

Świat